برگزیده
اسامی پذیرفته شدگان کنکور 98  (دوشنبه 22 مهر 1398 ، ساعت 14:33)
سیاه پوشی محرم  (چهارشنبه 20 شهریور 1398 ، ساعت 15:07)
دهکده خاک بر سر  (یکشنبه 19 خرداد 1398 ، ساعت 13:12)
به موضوعات مثبت توجه کنیم؛  (یکشنبه 19 خرداد 1398 ، ساعت 12:50)
امروز یکشنبه 26 آبان 1398 - ساعت 02:11

جشن روز معلم پایه دهم در قالب افطاری

دانش‌آموزان پایه دهم طی یک برنامه‌ریزی منظم با همراهی و مشورت  مسئول پایه سرکار خانم طالبیان تصمیم گرفتند تا در قالب برنامه افطاری مورخ 18 اردیبهشت ماه جاری از دبیران خود تقدیر و تشکر به عمل آورند.

لذا از هفته قبل از برگزاری با تقسیم وظایف هر عده و گروهی مسولیت یک قسمت از برنامه راه به عهده گرفته و با یاری خداوند توانستند وظایف خود را به نحو احسن به انجام برسانند. گروهی مسئولیت دعوت از دبیران و کادر مدرسه را به عهده گرفته و سعی کردند با دعوت رودررو اشتیاق خود را برای حضوردبیرانشان نشان دهند. گروهی مسئول تهیه برنامه های مراسم از قبیل انیمیشن، مسابقه برای دبیران و گروهی مسئولی تهیه لوازم افطار، گروهی مسئول تهیه و هدیه برای دبیران و گروهی هم مسئول تزئین و آماده‌سازی نمازخانه شدند.

زمان اجرای برنامه از ساعت 18 تا 20 اعلام شده بود. دبیران به تناسب امکان خود در برنامه حضور یافتند و با حضور خود باعث شادی مضاعف دانش‌آموزان شدند.

برنامه ها با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید توسط دانش‌آموز ابدان شروع شد. بعد از سرود جمهوری اسلامی سخنان مقام معظم رهبری(حفظه‌ا...) در باره نقش معلم پخش شد.  دانش‌آموز نجاتی مجری برنامه بود. سپس انیمیشن ساخت دانش‌آموزان فائق، مطلبی، خرمشاهی و عزیزیان پخش شد. سپس مسابقه سه قسمتی با مجری‌گری دانش‌آموز مطلبی آغاز شد. ابتدا  دبیران حاضر به سه گروه 4نفره تقسیم شدندو هر گروه نامی برای خود انتخاب کردند. مسابقه از سه بخش تشخیص تصاویر کودکی دانش‌آموزان، حدس دانش‌آموزان از روی توصیف کتبی و پرتاب دارت تشکیل شده بود که باعث ایجاد نشاط مضاعف هم در دبیران و هم دانش‌آموزان شده بود.

در آخر دانش‌آموزان با هدایای تهیه شده از دبیران و مربیان حاضر تقدیر به عمل آورده و سپس فضا را برای اقامه نماز جماعت مغرب و عشا آماده کردند و در انتها سفره افطاری پهن و دبیران و دانش‌آموزان دورهم افطار کردند. برنامه در ساعت 21:30  با مرتب کردن محل نمازخانه توسط دانش‌آموزان به پایان رسید.

نظرات


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید